ارتقاء سرعت سایت

اهمیت بالا بودن سرعت وب سایت چیست؟

یکی از مهمترین معیار های بازدیدکنندگان از سایت شما سرعت باز شدن وب سایت شماست . بازدیدکنندگان سایت شما میخواهند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات وب سایت شما دسترسی پیدا کنند . پس سرعت باز شدن سایت شما بسیار حائز اهمیت است.بازدیدکنندگان تنها چند ثانیه برای باز شدن کامل وب سایت شما صبر میکنند. اگر در این مدت سایت شما نتواند به صورت کامل باز شود ، کاربر صفحه را بسته و به سراغ یک سایت دیگر میرود.

سرعت سایت شما روی سه پارامتر اساسی سایت شما تاثیر گذار است :

1- ترافیک سایت

سایت شما فقط و فقط 3 ثانیه فرصت دارد تا به طور کامل باز شود.فقط 3 ثانیه!!!

مردم جهان برای بازدید از یک سایت فرصت زیادی را ندارند پس میخواهند سایت در سریع ترین حالت ممکن باز شود. طبق آمار جهانی در صورتی که نمایش سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد ، 40% از کاربران سایت را ترک میکنند.اما در ایران صبر بیشتری در انتظار سایت شماست . مدت زمانی که مردم ایران برای نمایش کامل وب سایت شما صبر میکنند 7 ثانیه است که باز هم زمان کوتاهی به حساب می آید.1 ثانیه تاخیر می تواند 7% از فروش شما ، 11% از بازدید شما و 16% از رضایت مشتری های شما کم کند که باعث افت شدید ترافیک سایت شما میشود.

2-افزایش فروش

“Amazon did tests that showed they would lose $1.6 BILLION every year if they slowed down by just one second”

این جمله ی یکی از مدیران ارشد آمازون است. طبق تحقیقات آمازون ، هر ثانیه  افت سرعت سایت میتواند خسارت 1.6 میلیارد دلاری داشته باشد!!

از طرفی هر ثانیه افزایش سایت سود 1.6 میلیارد دلاری به همراه خواهد داشت!!! پس از تاثیر سرعت سایت خود روی فروش و رونق کسب و کار خود غافل نشوید.

3- افزایش رتبه سایت در سئو

یکی از پارامتر های مهم در سئو سایت ، سرعت سایت است. موتور های جستوجو برای رتبه بندی سایت ها به پارامتر های زیادی توجه میکنند که یکی از مهمترین آنها سرعت سایت است. پس برای پیشی گرفتن از رقبا اولین قدم افزایش سرعت سایت است.

سرعت سایت خود را چک کنید

برای آگاهی از سرعت سایت خود کافیست به سایت www.gtmetrix.com مراجعه کنید و با وارد کردن آدرس وب سایت خود از سرعت سایت خود آگاه شوید.

تنها دو ساعت برای دریافت درجه سرعتی A زمان لازم است!!

تیم طراحی سایاوب میتواند در کمتر از دو ساعت برای سایت شما درجه سرعتی A را از گوگل بگیرد.

ارتقاء سرعت سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را شگفت زده خواهد کرد .

برای ارتقاء سایت خود در کوتاه ترین زمان کافیست از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید

برای ارتقاء سایت خود در کوتاه ترین زمان کافیست از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید