چشم انداز موفقیت شما

سئو وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت به معنی ارتقاء رتبه سایت در موتور های جستو جو است.

زمانی که شما عبارتی را در موتور های جستوجو وارد میکنید ، تعداد زیادی وب سایت را به ترتیب برای شما نمایش میدهد . اما چرا یک وب سایت در اولین ردیف صفحه ی نخست قرار میگیرد ولی یک وب سایت دیگر حتی در ده صفحه ی اول نتایج جستوجو هم قرار ندارد؟

موتور های جستوحو  برای اولویت بندی سایت های نمایش داده شده معیار و استاندارد های خاصی دارند . پیروی و پیاده سازی این استاندارد ها در سایت میتواند باعث ارتقاء رتبه وب سایت در موتور های جستوجو میشود .

سئو یا بهینه سازی سایت اعمال استاندارد های موتور های جستوجو بر روی وب سایت است . 

چرا بهینه سازی وب سایت مهم است ؟

سئو یا بهینه سازی  وب سایت و بهبود جایگاه آن در موتورهای جستجو از آن نظر مهم است که اکثر افراد پس از جستجو در مورد یک موضوع خاص تنها به نتایج نمایش داده شده در صفحات اول توجه میکنند . هرچه جایگاه وب سایت در سطرهای بالاتری قرار گیرد میزان بازدید نیز چندین برابر می شود.

بیشترین اهمیت سئو وب سایت ، به خاطر است که با انجام بهینه سازی و قرار گرفتن لینک وب سایت در صفحات و سطرهای ابتدایی نتایج موتورهای جستجو، مخاطبان بیشتری به صفحات سایت شما مراجعه و با کسب و کار شما آشنا خواهند شد. این تفاوت به قدری زیاد است که بسیاری از کسب و کارها با انجام عملیات بهینه سازی سایت خود و قرار گرفتن در نتایج ابتدایی جستجو گوگل به طرز شگفت انگیزی متحول شده و از رقبای خود پیشی گرفته اند.
اما عملیات بهینه سازی وب سایت تنها محدود به موتورهای جستجو نمیشود.درواقع سئو ، علاوه بر بهبود جایگاه وب سایت باعث اعتماد راحت تر مشتریان به وب سایت و کسب و کار شما میشود که نتیجه ی آن افزایش تعداد مشتریان واقعی در کنار افزایش تعداد بازدید کنندگان از سایت شما است.

مهم ترین پارامترها در سئو سایت

عوامل و پارامتر های زیادی در سئو سایت تاثیر دارند که می توان آن ها را به دو دسته کلی تقسیم کرد 

1- سئو تکنیکال(Technical SEO) 

در سئو تکنیکال با بهینه سازی بک اند (backend) وب سایت ، رتبه سایت در موتورهای جستوجو افزایش پیدا میکند . این بهینه سازی شامل بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت و … است مه تاثیر قابل توجهی در ارتقاء رتبه سایت دارد

2- سئو داخل صفحه(On Page SEO)

 سئو درون صفحه به کنترل مستقیم محتویات وب سایت شما که شامل متن ها، تصاویر، پیوند ها و … است گفته میشود. به طور کلی هر چیزی که در سایت خود بارگذاری می کنید مربوط به سئو داخل صفحه می شود. هر گونه تغییری را که شما در محتویات سایت خود ایجاد می نمایید در نتایج جستجو تاثیر گذار خواهد بود

روش های انجام سئو سایت

1- سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به معنی استفاده از روش های قانونی و مورد تایید موتور های جستوجو برای بهینه سازی سایت است.این روش ها وقت گیر هستند و برای پیاده سازی کامل آنها نیاز به صرف وقت زیادی است اما تاثیر آنها ماندگار است و توسط موتورهای جستوجو تایید شده اند . استفاده از این روش ها نتایج بلند مدت در سئو سایت دارد که میتواند سایت را برای مدت زمان زیادی در صفحه ی اول نگه دارد

2 -سئو کلاه خاکستری

این روش بهینه سازی سایت 

مشاوره سئو

آنالیز کلمات کلیدی و میزان رقابت

بهینه سازی Technical و On Page

رساندن سایت شما به صفحه اول

به صورت کاملا رایگان!!!

برای اطلاع از شرایط بهینه سازی سایت خود توسط متخصصان گروه طراحی سایاوب کافیست فرم مشاوره زیر را پر کنید . متخصصان سئو گروه سایاوب بعد از برسی و آنالیز سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط بهینه سازی سایت شما را به شما اعلام میکنند.