اهمیت داشتن وب سایت :

با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از اینترنت هر روز در حال افزایش است. امروزه اولین گزینه هرکس برای یافتن کالا یا خدمات  مورد نیاز خود ، جستجو در اینترنت است . به این واسطه ارائه خدمات و معرفی کسب و کار از طریق اینترنت میتواند بازخورد بسیار خوبی برای کسب و کار شما داشته باشد. برای ارائه خدمات و یا معرفی کسب و کار در فصای اینترنت از طریق وب سایت شما انجام میشود. با داشتن وبسایت میتوانید شانس دیده شدن خود را افزایش داده و به کسب و کار خود رونق تازه ای ببخشید.

اما شما در کسب و کار اینترنتی تنها نیستید.چطور میتوان افراد را به استفاده از خدمات شما مجاب کرد؟

پاسخ کوتاه : یک وب سایت حرفه ای

اقدامات گروه طراحی سایاوب برای ورود شما به عرصه اینترنت

مشاوره رایگان

برگزاری جلسه مشاوره رایگان برای برسی همه جانبه سایت مورد نظر شمابه منظور طراحی سایت کاربردی برای کسب و کار شما

طراحی اتود اولیه سایت

در این مرحله تیم ما طراحی ظاهری سایت شما را مطابق با نظر و خواسته شما طراحی میکند و امکانات اولیه به سایت شما افزوده میشود

تولید محتوا

افزودن محتوای سایت شما در این مرحله انجام میشود.در صورت نیاز شما تیم ما تولید محتوای سایت شما را به صورت حرفه ای انججام می دهد

راه اندازی کامل سایت

پس از برسی محتوا و ظاهر سایت و تائید شما سایت به صورت کامل آماده ی استفاده است

انجام سئو تخصصی

پس از اتمام طراحی و راه اندازی وب سایت ، مراحل انجام سئو تخصصی برای سایت شما ادمه پیدا میکند تا به رتبه مورد نظر شما برسد

پکیج‌های گروه طراحی سایت سایاوب

ویژگی های یک وب سایت حرفه ای :

دامنه مناسب :

نام وب سایت شما اولین مشخصه سایت شماست که بازدیدکنندگان با آن برخورد میکنند .انتخاب نام مناسب یکی از مهمترین ویژگی های یک سایت حرفه ای است.

ظاهر زیبا و با هویت :

هویت وبسایت یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای جذب مخاطب است .ظاهر وبسایت باید علاوه بر سادگی و زیبایی ظاهری، با کسب و کار شما هماهنگی داشته باشد. 

امکانات و اطلاعات کامل :

یک سایت حرفه ای باید پاسخ گوی تمام نیاز های بازدید کننده باشد. سایت باید به گونه ای طراحی شود تا بازدید کننده بتواند به راحتی به تمام اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. داشتن یک وب سایت جامع باعث افزایش مدت زمان بازدید از سایت شما و در نتیجه آشنایی کامل بازدید کنندگان از خدمات شما و همینطور اعتماد بازدیدکنندگان شما میشود.

واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن :

ریسپانسیو  و یا واکنشگرا بودن سایت به معنای طراحی وب سایت به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت به درستی نمایش داده می شود، به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سایت را تماشا می کنید ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها به راحتی فراهم گردد.

آیا میدانید که 1 ثانیه تاخیر می تواند 7% از فروش شما ، 11% از بازدید شما و 16% از رضایت مشتری های شما کم کند ؟ سرعت بالا از فاکتورهای مهم یک وبسایت خوب است .

هر کسب و کاری قبل از هر چیز احتیاج به دیده شدن دارد. در غیر این صورت در بین رقیبان شانس چندانی نخواهد داشت. سئو یا بهینه سازی سایت به معنی ارتقاء رتبه سایت در موتور های جستوجو است.با انجام سئو تخصصی برای سایت خود  اولین گزینه باشید! 

امنیت بالا :

تصور کنید شما یک سایت با ظاهری زیبا و سرعت بالا برای کسب و کار خود دارید.همچنین سایت شما دارای رتبه خوبی در موتور های جستوجو است. اما…!!!

اما به دلیل رعایت نکردن مسائل امنیتی ، هکر ها به سایت شما نفوذ کرده و محتویات سایت شما را خراب کرده اند . نتیجه این اتفاق عدم اعتماد بازدیدکنندگان سایت شما به کسب و کار شماست که برای شما تبعات سنگینی را به همراه دارد

جهت مشاوره رایگان برای طراحی سایت کسب و کار خود کافیست فرم زیر را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم